Talent Vysočiny

TALENT VYSOČINY A CENA HEJTMANA VYSOČINY

TALENT VYSOČINY

Ocenění „Talent Vysočiny“ je určeno žákům a studentům z celého Kraje Vysočina. Nominace a případné udělení ocenění Talent Vysočiny není jen ohodnocením nadání, talentu, ale také píle, pracovitosti, cílevědomosti a snahy žáků a studentů dosáhnout úspěchu v určitém oboru.

 

CENA HEJTMANA VYSOČINY

Je určena žákům či studentům oceněným cenou Talent Vysočiny. Hejtman Kraje Vysočina může udělit Cenu hejtmana Vysočiny za zcela výjimečné výsledky v určitém oboru.

Více informací naleznete ZDE

 

Bližší info k nomonaci

Nominovat lze v 5 oborech (humanitním, uměleckém, technickém, přírodovědném a technickém) a 2 kategoriích („žáci“ – 5. – 9. ročník základních škol a nižší stupeň víceletých gymnázií, „studenti“ – studenti středních škola vyšší stupeň víceletých gymnázií). Podrobnější informace včetně odkazu na nominační elektronický formulář naleznete na webové stránce Kraje Vysočina https://www.kr-vysocina.cz/talent-vysociny, kde v dolní části stránky kliknete na „Chci nominovat“ a vyberete, jaká jste organizace. Poté budete přesměrováni na příslušný portál.

·         Příspěvkové organizace zřizované Krajem Vysočina již přístupové údaje mají, ale aplikace „Úspěchy žáků“ bude v Portálu PO, aktivní od středy 11. 5. 2022 v odpoledních hodinách. Aplikace bude zpřístupněna ředitelům/kám příspěvkových organizací. V případě potřeby je možné oprávnění rozšířit na další účty prostřednictvím IDM. Na úvodní stránce portálu budou popsány pokyny k vyplnění a odkaz na technickou podporu v případě potíží.

·         Příspěvkové organizace nezřizované Krajem Vysočina přihlašovací údaje obdrží emailem z adresy portalno@kr-vysocina.cz během  11. 5. 2022. V případě problémů s přístupem se prosím obracejte na portalno@kr-vysocina.cz.

 Z důvodu GDPR jsou letošní nominace anonymní a proto do kolonky „Identifikátor nominovaného dle evidence organizace“ uvádějte Vámi vybraný identifikátor nebo zkratku organizace a vámi vybrané číslo „např. GYJI56 (Gymnázium Jihlava a vámi vybrané číslo třeba z třídní evidence) tak, abyste mohli daného žáka/studenta zpětně identifikovat. O identifikaci Vás požádáme v okamžiku, kdy daný žák bude nominační komisí navržen na ocenění.  Slavnostní vyhlášení, které tradičně pořádá Active – Středisko volného času Žďár nad Sázavou je plánováno na 21. 6. 2022 v Domě kultury Žďár nad Sázavou. 

 Uzávěrka nominací  je 25. 5. 2022!!! Poté bude následovat vyhodnocení nominační komisí, kterou nominovala Rada Kraje Vysočina na svém zasedání dne 19. 4. 2022.

 

Slavnostní vyhlášení cen TALENT VYSOČINY A CENA HEJTMANA VYSOČINY proběhne 21. června 2022 od 17.00 hod. v Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou.

 

Tisková zpráva

 

 Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting